Kurumsal

HÜRSA Biziz...

Açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda tüm çalışmalarımızda takım ruhunu ve paylaşımı en önemli değerlerimiz olarak benimseriz. Katılımcı ve demokratik bir aileyiz.

Biz birlikte çalışmanın ve mutlu çalışma ortamı oluşturmanın karşılıklı sevgi, saygı, pozitif yaklaşım, dürüstlük, çalışkanlık ve yardımlaşma ile mümkün olduğuna inanırız.

Dinamik, nitelikli, ahlaki değerlere, işine ve firmasına bağlı, işini tutkuyla yapan çalışanlara sahip öncü bir şirketiz.

Biz çalışanlarımızı önemseriz, yetenek ve birikimlerine güvenir, görüşlerine başvururuz. Onlardan sorumluluk almalarını ve insiyatif kullanmalarını bekleriz. Önerilerini değerlendirir, uygulamaya koyar ve bundan dolayı ödüllendiririz.

Kişisel amaçlarımız ve şirket amaçları etkin bir uyum içindedir yani biz çalışanlarımızla hayal ortağı olmak isteriz.

Sektördeki gelişmeleri izleyip değerlendiren, öncü ve atılımcı bir yaklaşıma sahibiz.

Eğitim almayı ve eğitim vermeyi işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görürüz.

Böyle bir ailenin çalışanı olarak şirketimizi dış görünüşümüz, diksiyonumuz, bilgimiz, güleryüzümüz, etkili iletişimimiz ile temsil etmenin onurunu yaşayan çalışanlarız.

Copyright © 1997 - 2012 Safa Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin içeriği, tasarımı ve yazılımı, Safa'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz
Kurumsal - Cam balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli / Safa Cam Balkon Bursa
Cam Balkon Sistemleri/Safa Cam Balkon Bursa/Hürsa Yapı Balkon Cam Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. Albert Genau Bursa Üretici Bayii olarak bursa ve bölgesinde bayilik çalışmalarımız devam etmektedir.
kurumsal, cam, balkon, bursa, sistemleri, fiyatları, albert, genau, yapan, firmalar, sürgülü, camlama, firmaları, katlanır, temperli, lamine, perdeli, ısıcamlı, kış, bahçesi, beşevler